Unikalny model produkcji, logistyki i dystrybucji

Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania, które wprowadzamy, wyznaczają nowy kierunek branży owocowo-warzywnej zapewniając bezpieczne, jakościowe i zdrowe produkty wytworzone w poszanowaniu środowiska naturalnego. Z pomocą Amplus, zyskujesz konkretne wsparcie eksperckie na każdym etapie uprawy.

Agro Smart Lab

Jak wspieramy producentów? Poznaj Agro Smart Lab.

Wsparcie diagnostyczne przed zasiewem, diagnostyka gleby i badania liści oraz mikro i makroskładników. To usługi, jakie Agro Smart Lab - profesjonalne doradztwo dla producentów owoców i warzyw - świadczy dla Was na co dzień.

FARM SMART to autorski projekt precyzyjnego monitoringu upraw. Pozwala na skuteczną ochronę roślin przed chorobami i szkodnikami. Natychmiast po zidentyfikowaniu zagrożenia wysyła informację mailową i SMS-ową o niebezpieczeństwie, dzięki czemu wiesz, kiedy zareagować.

Z pomocą FARM SMART możesz także dokładnie zaplanować działania, których skuteczność zależy od pogody. Profesjonalna 7-dniowa prognoza podpowie Ci, kiedy najlepiej wykonać opryski.

Doradzamy, które naturalne produkty ochrony roślin bez pestycydów warto zastosować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Oferta Agro Smart Lab to m.in.:

 • Precyzyjny system monitoringu i sygnalizacji chorób i szkodników: Farm Smart.

 • Profesjonalne usługi laboratoryjne, wykorzystujące innowacyjne technologie badawcze: badanie gleby i roślin pod względem zaopatrzenia w składniki pokarmowe oraz identyfikacji patogenów chorobotwórczych.

 • Sprawdzone technologie produkcji owoców i warzyw bez pozostałości pestycydów.

 • Innowacyjne technologie pozbiorcze ograniczające straty oraz poprawiające bezpieczeństwo produktów.

 • Profesjonalne wsparcie badawczo-doradcze.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami

Logistyka

Amplus - więcej niż Logistyka.

W naszych centrach logistycznych owoce i warzywa są profesjonalnie zaopiekowane, na każdym etapie: przyjęcia, przechowywania, przygotowania i obróbki. A wszystko to w nowoczesnych obiektach, w południowej Polsce, na powierzchni liczącej prawie 40 000 m².

Nad całym procesem logistycznym kompleksowo czuwa autorski system informatyczny WMS, który efektywnie kieruje wszystkimi procesami magazynowymi. Kontrolujemy czynności w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie produkty, które opuszczają nasze centrum są sprawdzone, bezpieczne i najwyższej jakości.

Prandocin Iły

Nowoczesna, ekologiczna i efektywna energetycznie baza przechowalniczo-chłodnicza:

 • 22 500 m²

  powierzchni magazynowej

 • 17

  chłodni o pojemności 1 000 ton każda

 • 5 500 m²

  nowoczesnej infrastruktury biurowej

 • 31

  ramp załadunkowo-rozładunkowych

Niegardów

Wyspecjalizowany park technologiczny, centrum badawczo-rozwojowe, przetwórstwo owocowo-warzywne:

 • 10 000 m²

  powierzchni magazynowej

 • kilkanaście

  zautomatyzowanych linii do sortowania i pakowania

 • nowoczesna

  linia produkcyjna do przetwórstwa

 • 3

  dojrzewalnie owoców tropikalnych i suszarnia

play_arrow

Powiedz nam czego potrzebujesz, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Ciebie.

Amplus Logistic

Transport prosto do celu.
Amplus Logistic

Amplus Logistic - logistyka, spedycja i transport w temperaturze kontrolowanej, to tematy, w których się specjalizujemy. Korzystając z naszej floty, masz całkowitą kontrolę nad dostawami w skali globalnej. Jesteśmy członkiem inicjatywy Project 44, dzięki czemu masz możliwość samodzielnej kontroli tego, gdzie znajduje się pojazd z Twoim ładunkiem.

Potwierdzeniem naszych wysokich standardów są certyfikaty Certyfikat IFS LOGISTIC i przestrzeganie unijnych norm emisji spalin EURO6.

Spełniamy wymogi określone w Umowie o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów (ATP).